Zobrazit v českém jazyce Darstellen in Deutsch

Aktuálně›

21.11.2017

Stáj Fryšavský dvorec přijme ošetřovatele/ku koní

    Máte rádi ušlechtilé koně, psy a ostatní hospodářská zvířata? Hledáte práci a nový domov? Nacházíme se v krásné chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy v nadmořské výšce 750 m v lyžařském a turistickém centru Českomoravské vysočiny.

    Přijmeme na HPP - 6 hodinový úvazek, pomocného ošetřovatele/ku arabských plnokrevníků, čistokrevných huculských koní a dalších hospodářských zvířat, do Stáje Fryšavský dvorec, který se nachází na okraji malebné obce Fryšava, nedaleko Nového Města na Moravě případně Žďáru nad Sázavou. Požadavky: dobrý vztah ke zvířatům, dobrý zdravotní stav bez alergií, nekuřák, nepiják, pracovitost, pečlivost, spolehlivost, smysl pro pořádek, ochota přijímat i náročnější úkoly, schopnost jízdy na koni nebo jeho výcviku ze zemi. Nabízíme: možnost trvalého skromného ubytování / teplá a studená voda, sprchový kout, elektrický vařič, lednička, automatická pračka, chemický WC ve vyhřívaném prostoru, elektrické vytápění, po dohodě internet. Ubytování a energie jsou zdarma. Nástup možný ihned.


 logo

1.08.2012

    Pro dlouhodobou nemoc ve svých 13 letech musela být utracena zakladatelka chovu NÄ›meckého ovÄ�áka na Fryšavském dvorci, fena Usi Dollby Bohemia.
 

23.09.2011

Probíhá aktualizace webových stránek.

 

15.08.2011

Dnes byl upraven design webu.