Zobrazit v českém jazyce Darstellen in Deutsch

Přehled krmiv

CD - LIGHT

CD - LIGHT

Použité suroviny tohoto krmiva zabezpečují nižší příjem podílu bílkovin a energie při vysokém standartu dietetiky a žádoucí kvalitě bílkoviny a tuku. Jednotlivé složky krmiva (především drůbeží maso a produkty z drůbeže včetně rýže) vytvářejí předpoklad optimální stravy pro psy starší, nebo psy obézní. Při sníženém podílu bílkoviny a energie je ale zachována plnohodnotná skladba makro i mikroprvků, včetně podílu vitamínů. Vyšší obsah vitamínu C podporuje tvorbu biosyntézy kolagenu. Tím je zabezpečena správná regenerace kostní a chrupavkové tkáně, včetně dobrého hojení ran. U starších psů je to i prevence vůči viklání a vypadávání zubů. Společně s vitamínem C přispívá ke zvýšené odolnosti a zlepšenému imunitnímu systému podíl obsažených probiotik, které upravují pozitivně střevní mikroflóru. Tímto způsobem je zlepšen příjem a využití vitamínů a minerálii obsažených v tomto krmivu.

Deklarované jakostní znaky: Dusíkaté látky 23 %, Tuk 10 %, Vlhkost 10 %, Popel 7,5 %, Vláknina 3,5 %, Vitamín A 15000 mj/kg, Vitamín D3 1600 mj/kg, Vitamín E (alfatokoferol) 130 mg/kg, Vitamín C 60 mg/kg, Cu (síran mědnatý pentahydrát) 22 mg/kg.

Složení: Obiloviny (rýže, kukuřice), vedlejší výrobky rostlinného původu, maso a produkty živočišného původu, mléko a mléčné výrobky, vejce a výrobky z vajec, ryby a vedlejší výrobky z ryb, kvasnice, zelenina, tuky a oleje, minerální látky, Premix ANCE (Vitamíny A, D, E, síran mědnatý pentahydrát, s barvivem: hněď FK, s konzervantem: kyselina propionová, octová, sorbová, propionan amonný, s antioxidantem: alfatokoferol bohatý na extrakty přirozeného původu.